Adwokaci:

 

Regina Fredrich
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Po ukończeniu aplikacji sądowej oraz aplikacji adwokackiej , od 1970r. wykonuje zawód adwokata w Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Wieloletnie doświadczenie i zainteresowanie zawodowe obejmują w szczególności tematykę szeroko rozumianego prawa cywilnego, spadkowego i rodzinnego.

Maria Fredrich
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Historycznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Po zakończeniu aplikacji adwokackiej i zdaniu egzaminu zawodowego, od 2006r. została wpisana na listę adwokatów Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku. Szczególne zainteresowanie zawodowe i doświadczenie obejmują tematykę szeroko rozumianego prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego i karnego .

Piotr Fredrich
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydziału Kompozycji i Teorii Muzyki Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, Podyplomowego Studium Chórmistrzowskiego Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Adwokat w Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Zainteresowania zawodowe obejmują tematykę szeroko rozumianego prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa autorskiego i odszkodowań, spadkowego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa administracyjnego oraz prawa karnego.